(ФОТО) Јелена Карлеуша и овој пат шокираше со изгледот – изненади со минимален тексас градник!

Новата сезона на „Ѕвездите на гранд“ штотуку започна, а како и до сега на самиот стар најголемото внимание околу себе го предизвика Јелена Карлеуша.

Иако сите очекуваа да се појави закопчана до врат, таа ги истакна облините најбрутално до сега.
jelena-karleusa-2-830x0

Пејачката носеше тексасна јакна, градник и шорцеви, додека носеше чизми од познатиот бренд „Гучи“.

jelena-karleusa-14-830x0

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e