(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Ова е жешката актерка која и го украде дечкото на Памела Андерсон

Атрактивната глумица и модел Мелиса Ризо топлите денови ги поминува на море, а кога се соблече во костим за капење сите очи беа веперени во неа и нејзиниот стомак.

Мелиса направи тетоважа за која многумина не знаеле дека постои, а кога се соблече во костимот за капење таа беше и повеќе од очигледна. Ризо сосема се опушти на плажа, а фотографиите сведочат дека за време на летото, телото го довела до совршенство.

Глумицата со насмевка позираше кон фоторепортерите, а како изгледа сега погледнете на следните фотографии. Атрактивната глумица е многу популарна на социјалните мрежи каде што постојано ги известува фановите за детали од приватниот живот.

Се шпекулира дека францускиот фудбалер Адил Рами, кој беше во врска со Памела Андерсон ја оставил Андерсон за да биде во врска со атрактивната Мелиса Ризо.

8nV9P2J8Gn-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini cfIgb1515c-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini bcb6NtXnOs-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini ADfqP9kqI9-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini

RUhgF6oOQC-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini pPeMaqRNFr-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini L09BhE3Rou-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini - Copy 1 PLMAUf2Din-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini mG7QhLcEJP-kakvo-telo-go-ukrade-momceto-na-pamela-anderson-pa-gordo-pozira-vo-minijaturno-bikini

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e