(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Каролина во есенска фотосесија!

Македонската пејачка Каролина Гочева изгледа подобро од било кога.

Каролина на својот Инстаграм профил објави фотографии од нeјзината најнова есенска фотосесија, со која повторно воодушеви. Многумина би dале се за да изгледаат вака. Погледнете:


View this post on Instagram

@pinkoofficial & @magnetik.skopje 📸 @lilika_phototemple @fidanska

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


View this post on Instagram

@pinkoofficial & @magnetik.skopje 📸 @lilika_phototemple @fidanska

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


View this post on Instagram

#autumnvibes with @pinkoofficial & @magnetik.skopje 📸 @lilika_phototemple & @fidanska

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


View this post on Instagram

Уште неколку есенски со @pinkoofficial & @magnetik.skopje 🍁🍂 📸 by @lilika_phototemple & @fidanska

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ