(ФОТО) Бритни Спирс гола лежи во када

Бритни Спирс вчера објавила шокантна фотографија поради која многумина се запрашале што се случува со славната пејачка.

На фотографијата Бритни лежи во када без ниту едно парче облека на неа, а покрај фотографиите бил напишан коментар кој алудира на нејзината умешност во сексот.

„Само сакам да знам дали е добро. Бритни, ако ти си го објавила ова, обрати нѝ се и кажи нѝ дали си добро“, „Кој објавува вакви фотографии?“, „Сите знаеме како ќе заврши ова“, пишувале загрижените фанови, додека други тврдат дека нејзиниот профил бил хакиран.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e