(ФОТО) Биковиќ и неговата сакана дури одат и на тренинг заедно

Актерот Милош Биковиќ веќе извесно време е во хармонична емотивна врска со Ивана Малиќ од која не се одвојува, а сега објави фотографии кои за кратко време собра десетици илјади лајкови.

Биковиќ и неговата сакана дури одат и на тренинг заедно.

Овој пат заедно позираа во теретана, после тренинг, а очекувано следеше лавина коментари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e