(ФОТО) Аделина Тахири ја објави првата фотографија со своето бебе – Еве како изгледаат мајката и синот Џон!

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улога на мајка. Таа пред половина месец го доби своето прво дете, синот Џон.

Пејачката објави прва фотографија од бебето и себеси после породувањето:

adelina


View this post on Instagram

👼🏼❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e