Емили Ратајковски во врска со поранешното момче Ким Кардашијан!?

Корисниците на социјалните мрежи се убедени дека Пит Дејвидсон и Емили Ратајковски се во врска откако наводно биле видени како се држат за рака, пишува Мирор.

Пит и Емили, наводно, вечерале во Бруклин, а случаен минувач тврди дека „се интимни“.

На социјалните мрежи брзо се проширија гласини, но ниту Емили ниту комичарот не кажаа ништо за тоа. Обожавателите пишуваат дека манекенката и комичарот навистина би можеле да бидат „одличен пар“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e