Бред Пит има нова девојка

По разводот со Анџелина Џоли (47), Бред Пит (58) не се смирува, но тоа би можело да се промени сега со Инес Де Рамон (29), откако почнаа шпекулациите дека влегле во врска.

Имено, актерот наводно ја претставил новата девојка на целата своја група пријатели, пренесуваат странските медиуми. Бред ја запозна Инес со пријателите Синди Крафорд (56) и нејзиниот сопруг Ренд Гербер (60) и Шон Пен (62).

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e