4 милиони прегледи за само неколку часа: Ријана со новото видео го најави настапот на Супербоул

Ријана во новата објава на Твитер покажа што можат да очекуваат обожавателите во текот на нејзиниот настап на полувремето на Супербоул следниот месец.

„Те чекавме“, „Рири, каде беше досега?“, се слуша во најавата пред да започне нејзиниот хит „Needed Me“. Во видеото кое за само неколку часа собра над 4 милиони прегледи, пејачката носи жолта бунда и црн комбинезон, во комбинација со ефектен накит.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e