(ФОТОГАЛЕРИЈА) Ова дефинитивно е најжешката навивачка на Светското во Катар

Поранешната мисица на Хрватска, Ивана Кнол моментално престојува во Катаr на Светското првенство во фудбал каде ги бодреше хрватските репрезентативци.
Убавицата, облечена во боите на хрватското знаме, деновиве е главна ѕвезда во Катар каде сите сакаат да се фотографираат со неа.
Има и зошто! Погледнете!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e