Жешка фотосесија на Накова: Згодната гевгеличанка го покажа телото покрај коњ

Познатата гевгеличанка, атрактивната Александра Накова објави жешка фотосесија на својот Инстаграм профил.

Денеска таа сподели фотографии во долна облека, додека позира покрај коњ.
Во прв план на овие нови фотки е нејзиното совршено тело, а потоа и нејзините бујни гради.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e