(ВИДЕО+ФОТО) Ги полуде обожавателите: Јелена Карлеуша замеша и го покажа задникот

Јелена Карлеуша е навистина секси бомба и на секој нејзин настап таа го докажува тоа.
Пејачката покажа речиси сѐ, а мажите уживаа.
Погледнете го настапот на Карлеуша во еден клуб и уверете се во нејзините способности за секси, неодолива, но и незаменлива пејачка.


View this post on Instagram

Tonight in @clubtresorvienna 🔥 #jelenakarleusa

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

Веројатно машкиот дел од публиката беше посебно задоволен од овој настап на Јелена Карлеуша.


View this post on Instagram

😘😘😍😍

A post shared by JELENA KARLEUSA (FAN PAGE) (@karleusasuper) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ