(ВИДЕО) Екс сопругата на Кајмакоски ги откри вистинските причини за разводот

Најпрвин беше манекенка. Потоа стана фитнес инструкторка. Пред неколку месеци реши да се проба и како пејачка. Нејзиното име е Кристина Димитријовска, односно поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски.

За прв пат во јавноста, Кристина си ја отвори душата и пред камерата на естрадниот магазин Бекстејџ ги раскажа причините за разводот со Даниел.

Додаде дека и понатаму се пријатели и дека не се мразат. Во контакт се најмногу поради нивното дете.

А деновиве пак, на големо се шушкаше дека нашла нова љубов и има дечко. Колку вистина има во сето ова погледнете во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ