Севе во Мадрид: Рамо до рамо со Кристиано Роналдо и најголемите ѕвезди на Реал и Јувентус!

Северина не сакала да го пропушти реванш мечот помеѓу Реал и Јувентус во Мадрид па таму отпатувала со сопругот и синот…

Целиот текст и фотографиите на порталот Екран можете да ги погледнете ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ