Нов скандал ја тресе Србија – Исплива експлицитно видео од Сандра Африка

Деновиве главна вест во српските медиуми е наводното експлицитно видео на Сандра Африка на кое наводно пејачката се допира по голото тело.

Видеото, наводно е направено во нејзината спална соба, а пејачката се допира по градите и интимните делови и на крај доживува оргазам.

Пејачката реши да се огласи по повод овие натписи и остро демантираше дека станува збор за неа.

На видеото не сум јас, девојката воопшто и не личи на мене. Плус тоа, имам бенка меѓу градите и тетоважи на рацете, така што секој кој е малку поинтелегентен ќе може да сфати дека не сум јас на клипот, рекла Сандра.

Оваа нејзина изјава ја потврдил и екс дечкото, но и менаџер, Александар Московљевиќ.

Знам за тоа видео, го видов. Како некој кој долги години спиел со Сандра, одговорно тврдам дека на видеото е друга девојка, рекол тој.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e