Имавме секс во хотел во Лукавац, додека јас се уште не бев позната

Старлетата Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, по шоуто во кое ги шокираше сите, кога јавно призна дека имала сексуални односи со Аца Лукас, без јавноста да дознае за тоа, уште повеќе го олабави јазикот после тоа, пишува српски Курир.

2725093_maca_ff

-Имавме секс пред неколку години. Тоа не е спектакл, бидејќи не испадна добро. Тој е многу лош. Половиот орган му е лош, лош е во кревет, па вели дека не бил со мене. Бев изнервирана што тој негира, им кажува на сите дека тоа е лага. Подготвена сум да одам на полиграф. Имавме секс во хотел во Лукавац, додека јас се уште не бев позната. Можеби заборави која сум, па сега сака да го обнови материјалот – рече Дискреција за присутните медиуми, изнервирана што Лукас негираше дека спиел со неа.

2706495_screenshot-51_ff

Извор: Kurir.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e