(ФОТО+ВИДЕО) Сандра Африка ги остави без здив гевгеличани

Минатиот викенд познатата српска пејачка Сандра Африка беше во Северна Македонија.
Таа ги забавуваше Гевгеличани во една позната дискотека во Гевгелија и верувајте направила забава за паметење.

View this post on Instagram

😜😈🙈

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on


Гевгеличани уживале во песните кои ги пеела Сандра, а богами и во нејзиниот изглед.
Колку се задоволни Гевгеличани и Сандра погледнете од следните фотографии.

View this post on Instagram

Hvala Macedonia ❤️❤️❤️ @defactogevgelija

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

View this post on Instagram

Hvala Macedonia ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Sandra Afrika Private (@sandra_afrika88) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ