(ФОТО) Ванда Икарди позира гола под Ајфеловата кула

Контроверзната Ванда Икарди уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Нејзиниот сопруг Мауро Икарди од летото е на позајмица од Интер во ПСЖ, а Ванда го посети со децата во Париз.

Додека шеташе низ Париз, Ванда најде време и за да ја овековечи таа прилика, а љубовта кон Градот на светлината ја опиша со зборовите „Сакам да бидам твоето најдраго добар ден и твоето најтешко довидување“.

Фотографирајќи се пред Ајфеловата кула, ја покажа својата нова тетоважа, на интимното место.

View this post on Instagram

Iba volando con las alas rotas 🦅

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ