(ФОТО) Славица Чуктераш ги почасти фановите со секси селфи во долна облека

Славица по разводот од голманот Владимир Аврамов, е забележително послободна на социјалните мрежи, па почна да ги части своите следбеници со секси селфи.

Пејачката позира само во долна облека, но носи и чорапи на нозете.


– Ги броеја моите „грешки“, чаши, пристигнувања во доцните часови … Ќе се броеја и себеси, но не живееја. И, секако, чорапи – напиша Славица на фотографијата која ја сподели на својот Инстаграм профил.

Славица и Владимир се разведоа по 5 години брак во кој ја добија и својата ќерка Викторија, која има 3 години.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ