(ФОТО) Се омажи Нина Бадриќ?

Пејачката Нина Бадриќ ги изненади своите фанови со најновите објави на Инстаграм.

Имено, хрватската пејачка сподели неколку фотографии во венчаница, предизвикувајќи кај своите фанови сомнеж дека таа го кажала судбоносното „да“, веројатно на тајна церемонија.
Прво објави фотографија со пријателка со емотивни зборови:

„Кој ќе најде пријател на Земјата, нашол богатство. Намести си го срцето да чука“, напиша Нина и ја „тагна“ својата пријателка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e