(ФОТО) Нивес Целзиус и со вишок килограми изгледа одлично

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус важи за една од најзгодните жени во регионот. Таа редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Во последно време Нивес има вишок килограми, но и со нив изгледа секси.
jnhf

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e