(ФОТО) Милица Павловиќ во егзотично топлес издание

Милица Павловиќ е една од најзгодните, а воедно и природни пејачки на Гранд.

Секогаш е во некоја совршена модна комбинација, а овој пат се фотографираше топлес на плажа, без горниот дел од бикинито и направи вистински бум.

Фотографиите се објавени на Инстаграм.

View this post on Instagram

28 🎈 #itsmybirthday

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ