(ФОТО) Марјана Станојковска во совршено црно фустанче ги истакна нозете

Нашата позната водителка Марјана Станојковска постојано плени со својот совршен и секогаш стокмен изглед, а сега одлучи своите следбеници на социјалните мрежи да ги почести со едно провокативно издание.

Имено, Марјана објави фотографија на која носи тесен црн фустан со кусо здолниште, со кој во преден план ги стави нејзините совршени долги нозе на кои не можете да најдете ниту еден милиметар маана.


View this post on Instagram

Channeling my inner 80’s ◼️◾️▪️ • #80sfashion #legsfordays

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Водителката очигледно е свесна за својот феноменален изглед кој го должи на генетиката, но и на редовните тренинзи, па своето тело не го крие.

Тоа го покажа и со овие фотографии, додека седи во провокативно издание на столчето, а нозете и се во центарот на вниманието.

Облечена во тесен минијатурен фустан во црна боја, Марјана го привлече вниманието на посилниот пол, посебно заради убавите нозе и отвореното деколте.

Кусиот тесен фустан го носеше со црни високи потпетици, впечатлив црвен кармин и нејзината преубава руса коса пуштена да паѓа преку рамениците.

Таа не ретко знае да ги израдува своите фанови на социјалните мрежи и со интересни модни комбинации.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ