(ФОТО) Марјана блесна во венчаница!

Македонската лото девојка, Марјана Станојковска, беше дел од самот за венчавки оваа година, па за таа прилика облече и невестински фустан.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои позираше во фустанот, на кои доби само пофални зборови во коментари.

„Прекrасна“, „Кралица“, се само некои од коментарите кои ѝ ги пишуваа фановите под фотографиите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ