(ФОТО) Кристина Димитриевска ги покажа мајка си и 3-годишниот син

Убавата тетовчанка, екс сопругата на Даниел Кајмаковски, Кристина Димитриевска, редовно ги радува фановите на својот Инстаграм профил со фотографии.

Меѓу многуте фотографии Кристина сподели и една неочекувана фотографија и со тоа откри од кого ја наследила убавината.

-Мојата мајка, пишува Кристина во обисот на фотографијата каде позира убавата мама.

-Крушата под круша паѓа, глади еден од коментарите кои осамнаа под објавата.

Исто така балканската убавица сподели фотографија на која се гушка со своето 3-годишно синче.


View this post on Instagram

My 👸 mom 💛

A post shared by MISS BALKAN 2019 👑 (@kristina.dimitry) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ