(ФОТО) Каролина сподели досега невидена фотка и ги собра симпатиите на Инстаграм

На својот инстаграм – профил нашата позната пејачка, Каролина Гочева, објави досега невидена фотографија која предизвика бројни реакции и поддршка од нејзините колеги и фанови.


Иако не е многу активна на социјалните медиуми секоја нејзина нова објавена фотографија нејзините фанови ја проследуваат со внимание, а Гочева изминатиов период секогаш се трудеше да пренесе убава енергија на своите следбеници објавувајќи стари фотографии и убави спомени.
Како и сите музичари во нашата земја така и Каролина со нејзиниот тим се засегнати од ситуацијата поради пандемијата на коронавирусот и веќе многу долг период немаат никакви настапи и ангажмани.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e