(ФОТО) Фотографија вредна пет милиони лајкови: Згодна милионерка во тесен комбенизон

Најмладата милионерка во светот и една од најпознатите ријалити ѕвезди Кајли Џенер објави фотографија вредна пет милиони лајкови.

Имено манекенката позираше во тесни хеланки, а Кајли собра повеќе од пет милиони лајкови, а бројот од час во час се зголемува.

Кајли во претесен комбилизон го покажа задникот, но и едно од луксузните возила со кои таа располага.

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед коментираа дека изгледа беспрекорно, но го пофалија и нејзиниот избор за новиот автомобил.

View this post on Instagram

once upon a time two scorpios made a leo 🔥🖤🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ