(ФОТО) Елена Велеска позираше по градник, фановите не останаа имуни

Македонската пејачка Елена Велевска на социјалните мрежи објави секси фотографија на која никој не остана имун.

Таа позира само по градник, а нејзините бујни гради се во прв план.

Велевска важи за една од најзгодните жени на македонската естрада, а оваа фотографија го потврдува истотo.
85054173_10222461934157358_8160463335851032576_n

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ