(ФОТО) Елена Ристевска во бел костим за капење

Елена Ристеска деновиве ги почести фановите на Инстаграм со фотки од плажа. Убавата пејачка позира во бел костим за капење, а со нив го означи крајот на ова годишно време и најави многу музички новитети.

Инаку, Елена е една од ретките природни убавици на естрадата, па кога ќе се разголи и ќе го нагласи деколтето, нејзиниот сексапил не поминува незабележано.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e