(ФОТО) Дара Бубамара уживаше во зимската идила на Копаоник

Позната српска пејачка Дара Бубамара го избра Копаоник за зимска рекреација и верувајте не згрешила.
Дара Бубамара на Копаоник уживаше со својот син, а на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии.
На фотографиите се гледа дека Дара Бубамара и нејзиниот син навистина се препуштени на зимските рекреации.


View this post on Instagram

❄️❤️🥰

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on


View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on


dara bubamara

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ