(ФОТО) Антониа со насмевка го покажа трудничкото стомаче

Македонската пејачка Антониа Гиговска пред две недели откри дека е бремена од своето ново момче и дека го чекаат нивното прво дете.

Во меѓувреме таа го издаде и својот дует со Пајак, а додека слободното време го користи да се одмори во својот дом од таму споделува и видеа и фотографии.

На последните фотографии кои ги сподели младата пејачка речиси стомакот веќе и се забележува, а насмевката на лицето пејачката не може да ја сокрие.

ooo

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e