Џенифер Лопез ја открива нејзината тајна на младоста

Иако наполни 47 години,Џенифер Лопез, покажа дека годините се на нејзината страна и дека изгледа подобро од никогаш порано.

Роденденот го прослави со познато друштво,а на забавата беа Ким Кардашијан,Келвин Харис и Френк Монтана.Без оглед на тоа што полека се приближува кон петтата деценија од животот,популарната Џеј Ло,изгледа привлечно како и на почетокот на нејзината кариера.Својот одличен изглед го должи на редовното вежбање со личен тренер,а за добрата фигура заслужно е и постојаното играње на концертите.

dzhenifer-lopez-ja-otkriva-nejzinata-tajna-na-mladosta-1

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e