Џамбазов сонувал да биде со Цеца: Ми се исполни сонот!

Нашиот популарен водител Игор Џамбазов е доста активен на Инстаграм во последно време и често со своите објави знае да ги насмее неговите фанови, па така и овојпат.

На плакатот за Штипската пастрамалијада, Џамбазов ѝ прави друштво на ѕвездата на настанот, Џеџа Ражнатовиќ. Игор е збутан некаде во дното на големиот плакат, со мало сличе, а турбо-фолк ѕвездата го гледа од високо.

-Конечно ми се исполни сонот. На иста сцена и на ист плакат со големата Светлана. Oј животе, кредиту без камата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e