Ана Николиќ објави детали за својот нов спот

По одморот на Тајланд, каде што ја покажа новата вита става и предизвика лавина од коментари за сметка на физичкиот изглед (пејачката по две години успеа да се ослободи од вишокот килограми и буквално се преполови), Ана Николиќ (41) со својата екипа се упати во Мароко каде што ги сними кадрите за својот нов видеоспот.


Неизбежно беше фотографирањето во луксузниот хотел во кој престојува…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ