(ВИДЕО) ВО ЖИВО: Пречек на Заев од германската канцеларка Ангела Меркел во Берлин

Пречек на македонскиот премиер Зоран Заев од германската канцеларка Ангела Меркел во Берлин.

Видео: Дојче веле

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ