„Мало сутра“: Заев му покажа на Мицкоски кога ќе дојде на власт (ВИДЕО)

Лидерот на СДСМ и премиер Зоран Заев, од трибината од Прилеп, употреби гестикулација со раката за да му покаже на политичкиот опонент Мицкоски кога ќе дојде на власт.

Ознаки: ,

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e