Исчезнаа мајка и син

А.Т. (23) од Скопје вчера во 20:10 часот во СВР Скопје пријавил дека од домот се оддалечиле неговата мајка М.Т. (41) и неговиот брат Н.Т. (14).

М.Т. и претходно се оддалечувала од домот и неговиот брат Н.Т. (14), двајцата од Скопје.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ