Пронајдено девојче кое било исчезнато од април годинава

На 14.10.2021 околу 11.00 часот во СВР Скопје, С.А.(40) од Скопје пријавила дека била пронајдена нејзината ќерка Љ.А.(16), за која на 13.04.2021 било пријавено дека се оддалечила од дома.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e