(ВИДЕО) Топол поздрав од Австралија: Гавазова во бикини-тело од милион долари

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова позираше во уште едно издание со кое привлече големо внимание.
Имено таа сподели видео во кое е во мини бикини на плажа во Австралија, a фановите не ги штедеа пофалните зборови за нејзината фигура која е целосно природна. Тело од милион долари, се воодушевуваат и мажите и жени на Инстаграм.
Погледнете каков поздрав прати Гавазова од далечната Австралија каде беше на турнеја:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e