СЈАЈ И ЛУКСУЗ од сите страни: Јелена Карлеуша го украси домот (ФОТО)

Јелена Карлеуша, како по примерот на повеќе свои популарни колеги, се пресели во луксузна вила на Дедиње, а на Инстаграм се пофали како ја украси.

Очигледно е дека доста се потрудила, бидејќи целата куќа буквално блеска од новогодишни светилки.

Пред куќата има фигури на елен, Дедо Мраз и Снешко, кои исто така светкаат. Очигледно е дека сакала да им се допадне и на соседите и на јавноста со ваквиот избор на украси.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e