Шехерезад бремена настапи на турското издание на „The Voice“ (ВИДЕО)

Актерката Бергузар Корел која ја запознавме како Шехерезад во серијата „1001 ноќ“, настапи на новогодишното издание на турската верзија на „The Voice“.

Oна што сите можеа да го забележат е дека бременоста навистина ѝ годи и дека актерката едноставно, блеска со својата убавина.

Неодамна заедно со сопругот Халид Ергенч, се појавија на јавен настан, а кадифениот фустан кој го носеше само уште повеќе ја истакнуваше нејзината трудничка фигура.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ