Селена Гомез сепак се појави!

Селена во август соопшти дека ќе прави пауза. Потоа пејачката и актерка ја прекина светската турнеја и исчезна од социјалните мрежи.
Но, сега е тука и изгледа здраво и среќно, од било кога!

Селена овој викенд обожавателите ја сретнаа во ресторанот Texas Roadhouse. Гостите изјавиле дека била во добро расположение, па дури и се фотографирала со нив.

selena

selena

Ознаки:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e