Секси новинарка покажа како вежба на шипка (ВИДЕО)

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота ги полуде своите следбеници на Инстаграм со новото видео во кое им покажува како вежба на шипка.

Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на спортските настани со својот сексапил.

На Инстаграм таа има над 5 милиони следбеници, кои беа воодушевени од видеото и секако, побараа таа и понатаму да продоли да споделува слични содржини. За помалку од еден ден, видеото има над 1,5 милиони прегледи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e