Поранешното момче на Антонија Гиговска ќе стане татко

Поранешното долгогодишно момче на пејачката Антонија Гиговска, фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов, на големо изненадување на своите обожавателки објави дека чека дете со својата избраничка Ивана.

Со оглед на тоа дека врската успешно ја криеше од медиумите, за сега е мистерија колку долго се заедно и дали наскоро планираат да стапат во брак.

38368505610464251365510518696052216918303337n

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e