Kонтроверзната актерка проговори за аферата со принцот Хари

Мемоарите на принцот Хари привлекоа големо внимание кога ги објави. Мемоарите наречени Спар, што значи резерва, навестуваат како принцот Хари ја доживува својата позиција во кралското семејство.

Читателите можеа да дознаат многу важни и неважни информации во мемоарите на принцот, а едно е сигурно, тој успеа да го налути кралското семејство, но и Британците.

Една од работите што ги допре беше времето кога ја имаше првата сексуална врска. Како што открил, тоа било со една постара жена, во поле зад паб.

Брзо почнаа шпекулациите за тоа која е жената со која принцот Хари ја загуби невиноста, а многу гласини доведоа до Елизабет Харли, која уште еднаш се осврна на гласините и даде свој коментар на Watch What Happens Live!

„Беше смешно. Тој рече: Таа беше Англичанка, постара од мене, тоа се случи во Глостершир, а потоа сите рекоа: Ах, тоа е Елизабет. Но сето тоа е апсурдно и навистина лудо”, рекла актерката и како што додала, никогаш не го ни видела принцот Хари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e