„Каква мачка“ – Згодната Рада топ и на 38 години

„Каква мачка“, „Оваа гори“, Радо, ти немаш рамен“, „Бомба и точка“, „Луѓе, погледнете ја таа половина и стомак“, беа коментарите под објавата.

Рада Манојловиќ со години важи за една од најубавите пејачки на сцената, а иако има 38 години, нејзините многу помлади колешки не можат да и застанат на патот.

Рада сега на Инстаграм сподели фотографија на која позира во долг зелен фустан со неколку исечоци на стомакот. Додека позирала, во преден план биле нејзините стомачни, како и извајаните нозе.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e