(ФОТО) „Жешката“ Георгина го маѓепса Кан со својот стајлинг

Партнерката на светската фудбалска ѕвезда кристијано Ронадло, убавата Георгина Родригез воодушеви со своите изданија на филсмкиот фестивал во Кан.

„Жешката“ Георгина го маѓепса Кан со своите стајлинзи.

Вереницата на Кристијано Роналдо, синоќа се појави во Кан и ги воодушеви сите со своите модни комбинации.

Во еден ден сменила дури три модни комбинации.

За црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал, Георгина одбрала елегантен златен фустан, украсен со стотици светки.

Фустанот на тунискиот бренд Али Каруи одлично ја истакна нејзината фигура на песочен часовник. Горниот дел беше во форма на корсет со тенки прерамки кои ги истакнуваа нејзините гради.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e