(ФОТО) Во црвен фустан – Цеца ги остави сите без здив на Инстаграм

Светлана Цеца Ражнатовиќ не е многу активна на социјалните мрежи, но кога ќе сподели, тогаш веднаш се „крева прашина“…

Така беше и овојпат. Атрактивната пејачка на својот профил на Инстаграм објави фотка на која позира во црвен и тесен фустан, а покрај одличната форма, во преден план е нејзиното бујно деколте…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e