(ФОТО) Тања Савиќ сподели фотографии од новото момче – многу е помлад од неа и е пилот

Пејачката Тања Савиќ е до уши заљубена во новото момче, 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ.

Врската ја криеле до неодамна, а потоа се појавија нивни заеднички фотографии во медиумите.

Тоа ги натерало да ја признаат романсата и од тогаш Тања и Мухамед објавуваат заеднички фотки на Инстаграм.
Така беше и овојпат, Тања сподели низа нивни фотки, на кои се држат за рака и се смеат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e