(ФОТО) Северина ја запали првата свеќа за Божиќ

Божиќниот дух ја фати и Северина, која на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.
Бели свеќи, зелени машнички, стаклени вазни, бели ѕидови…

Вака изгледа дел од домот на Северина, а пејачката во неделата ја запали првата свеќа на нејзиниот адвентски венец. Таа сподели поглед од атмосферата со своите фанови на Инстаграм.

screenshot-2023-12-04-113033

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e